Nomi Sharan

מספרים עליי

נעמי העבירה בסלברייט מספר קורסים ואף השתתפתי באחד מהם מדובר בקורס אחר, שנותן ביטחון לדבר אנגלית בשיחות של אחד על אחד, בקבוצה ובהעברת מצגות. הקורס נותן כלים פרקטים שעוזרים ביום-יום כבר מהמפגש הראשון. מעבר למקצועיות והידע הרב איתו מגיעה נעמי, השיעורים מועברים באווירה נעימה ומלאת חוש הומור. שיטות לימוד שונות שכוללות משחקים, עבודה בזוגות/צוותים, יחד עם ליווי אישי שבועי הופכות את התהליך לחוויתי ומעצים."
שי שביט
HR Business Partner, Cellebrite
נעמי מביאה לקורס ולאינטראקציה בין האנשים יכולות מעבר ללמוד האנגלית, גיבוש הצוות, חיבור בין האנשים, שיפור ממשקי העבודה, שיפור הביטחון באנגלית. נעמי מרצה ומנחה מזן מיוחד ולא רק כמרצה לאנגלית, אלא כמנחה ויועצת במגוון רחב של נושאים הקשורים ליכולת שיפור תקשורת וממשקי עבודה בין גורמים שונים ומגוונים. יכולת העצמה שלה לכלל משתתפי הקורס היתה מדהימה."
אלון וינגרטן, ראש אגף בינוי והנדסה, מכון ויצמן למדע
Alon Weingarten, Head of Construction & Engineering Division, The Weizmann Institute of Science
אנחנו ב-Leave a Mark נעזרים בשירותיה של נעמי במגוון תחומים. נעמי אימנה צוותים ואנשים אצלנו בתחום של אינטראקציות בינלאומיות. נעמי העניקה לנו מהידע והכלים המעולים שלה כדי להתגבר על פערים תרבותיים ולייצר חיבור עם בכירים בארגונים גלובליים איתם אנו עובדים.Vהיא בנתה עבורנו את הקורס הדיגיטלי intercultural intelligence עבור הפלטפורמה שלנו לצמיחה ארגונית. נעמי היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה, אדיבה, מרתקת ומניעה את הסביבה שלה להצלחות. תודה על דרך נפלאה ותוצאות מעולות תמיד."
עדן יהודה
Head Of Growth | B2B Sales & Business Development, Leave A Mark
כבר כשפנינו לראשונה לנעמי הבנו שמדובר במקצוענית אמיתית- החל משלב איתור הצרכים, דרך בניית התכנית והגמישות המחשבתית שלה. כל צעד היה מלווה בחשיבה מעמיקה על הדרך המדויקת ביותר לצרכים הארגוניים שלנו. הקורס מובנה בצורה הדרגתית, יצירתית, המסרים מועברים בצורה בהירה ולצד הנאה הגדולה של המשתתפים! הכי חשוב- העובדים קיבלו כלים פרקטיים להתמודדות היומיומית שלהם ועם האתגרים שאיתם הם מתמודדים. היה לנו העונג ואנחנו כבר מחכים לקורס הבא! נעמי אלופה אמיתית!"
אביב אברהם, מנהלת תחום מש"א
חטיבת משאבי אנוש, נתיבי איילון
...נעמי מדהימה והתרומה שלה היא הרבה מעבר ללימוד אנגלית. מנטורית שמבינה רבות את נפש האדם. משרה ביטחון ונינוחות אשר מאפשרים ללב ולראש להיפתח ולאפשר למידה חווייתית, עמוקה, מועילה ומקצועית עד מאוד.... "
סיגל ארד
Human Resources Director, Enlivex Therapeutics
השיטה של נעמי מאוד מתודית ומותאמת אישית. הלמידה נעשית במספר ערוצים ובצורה מאוד חוויתית ומפתחת! נעמי היא מקצוענית, היכולת שלה ברגישות לעשות התאמות תוך כדי תהליך הלמידה, לשרטט את הדרך קדימה עם יעדים ברורים להשגה, מביאה לשינוי משמעותי ביכולת לנהל ולהתנהל בביטחון באנגלית"
גלית גולד, סמנכ"לית משא"ב
VP HR, Mend
נעזרנו בנעמי לקראת הגשת פיץ' על החברה בכנס משקיעים ושותפים בעמק הסיליקון, למדתי כיצד להציג בצורה קולחת ושוטפת, איך להגיש את המצגת, איך להכנס למוד הנכון לפני ההצגה ובמהלכה ואיך לנהל את האינטראקציה עם הקהל. בהצגה עצמה, הרגשתי מחובר ומדויק, קיבלתי פידבקים רבים וטובים, ונוצרו קשרים חשובים עבורנו. נעמי מקצוענית בהעברת מסרים – בתוכן, בדיבור, בהגשה וכן בהכנה מנטלית נכונה. אני ממליץ בחום וברור לי שנעבוד יחד גם בהמשך."
חגי אורתנר, מנכ"ל ומייסד שותף
CEO & Co-Founder, Super Polymer

מתוך המשובים

 • “בהתחלה חשבתי שבאתי לשיעורי אנגלית, אבל גיליתי שהגעתי להרבה יותר מזה!
  נעמי לימדה אותנו כלים לכל אספקט של תקשורת, החל מאיך לדבר נכון באנגלית ועד לדברים שאני משתמש בהם גם בשיחות עם אנשים בעברית.
  ההתלהבות שלה מלגרום לנו להיות טובים יותר, קודם כל כאנשים ואחר כך כלומדים היא מדבקת. למדתי כל כך הרבה על איך להעביר מצגות, איך לתת ביקורת ואיך לדבר נכון ובביטחון באנגלית – הפכתי מאדם שנע באי נוחות בכיסא כל פעם שהוא צריך לדבר למישהו שמרגיש בטוח ושמח לנהל שיחות באנגלית .
  תודה רבה לך נעמי, שינית לי את כל הדרך שבה אני מתקשר לטובה!”

 • “קורס מדהים , מעניין, נותן ביטחון באנגלית, נעמי משתמשת בשיטות הדרכה מתקדמות ומעניינות , מומלץ מאוד!!!!!”

 • “באתי לקורס במטרה לשפר יכולות הצגה ותחושת ביטחון במהלך שיחה. קיבלתי בדיוק מה שחיפשתי. למדתי טכניקות שיעזרו לי וגם על צורת ניהול שיח בנושאי עבודה בצורה מקצועית. תודה רבה! בהחלט ממליץ.”

 • “נעמי מדריכה מצוינת, הן ברמה המקצועית, למדתי ממנה הרבה על איך להציג דברים ולדבר בצורה יותר נכונה והן ברמה האישית, היא סוחפת ומלאת אנרגיה, השיעורים שזורים בהרבה הומור ואווירה כיפית ומהנה!”

 • “התחלתי את הקורס עם נעמי עם 0 ביטחון עצמי, לא דיברתי בכלל ליד אנשים באנגלית, וסיימתי אותו עם ביטחון עצמי לדבר ולשאול שאלות, בלי להיתקע בדיבור. נעמי לימדה אותי לא לחשוב בעברית ולא להיתקע. ממליצה בחום.”

 • “הקורס היה מרתק! השיעורים הועברו בצורה חוויתית ושעה וחצי עברה במהירות. באופן אישי, אני שמתמודדת כבר שנים עם פחד קהל הצלחתי להעביר פרזנטציה קצרה (באנגלית!) לשאר המשתתפים ולא יכלתי לעשות את זה בלי הביטחון שנעמי העניקה לי. ממליצה בחום.”
 • “This course changed my life! It was more than ‘Building Confidence in English’ – facing my biggest fear opened up a new world of believing in myself and that I can face any fear.”

 • “It was perfect!! One of the greatest experiences in my life! Thank you Nomi for being such an incredible person! It was amazing to feel progress so quickly”

ארגונים שעובדים איתנו

צרו קשר ונבנה את התכנית המתאימה לכם